BFC236852333 Vishay BC Components CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236852333
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Mahtuvus :
0.033µF
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
220V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C