BFC236848823 Vishay BC Components CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236848823
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.630" (16.00mm)
Mahtuvus :
0.082µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.173" W (12.50mm x 4.40mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C