BFC236842104 Vishay BC Components CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236842104
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Mahtuvus :
0.1µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.185" W (12.50mm x 4.70mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C