BFC236826274 Vishay BC Components CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236826274
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.551" (14.00mm)
Mahtuvus :
0.27µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C