BFC236811274 Vishay BC Components CAP FILM 0.27UF 10% 63VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236811274
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.27UF 10% 63VDC RADIAL
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.504" (12.80mm)
Mahtuvus :
0.27µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
63V
Pinge nimiväärtus – AC :
40V
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C