BFC236757563 Vishay BC Components CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236757563
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Mahtuvus :
0.056µF
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
220V
seeria :
MKT367
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.217" W (10.00mm x 5.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C