BFC236746823 Vishay BC Components CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236746823
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.394" (10.00mm)
Mahtuvus :
0.082µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
seeria :
MKT367
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C