BFC236741104 Vishay BC Components CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236741104
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.413" (10.50mm)
Mahtuvus :
0.1µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
seeria :
MKT367
Suurus/Mõõdud :
0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C