BFC236723184 Vishay BC Components CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236723184
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.413" (10.50mm)
Mahtuvus :
0.18µF
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
seeria :
MKT367
Suurus/Mõõdud :
0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C