BFC236712334 Vishay BC Components CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236712334
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.413" (10.50mm)
Mahtuvus :
0.33µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
63V
Pinge nimiväärtus – AC :
40V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT367
Suurus/Mõõdud :
0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C