BFC236621104 Vishay BC Components CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236621104
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.532" (13.50mm)
Mahtuvus :
0.1µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
seeria :
MKT366
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C