BFC236511274 Vishay BC Components CAP FILM 0.27UF 10% 63VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236511274
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.27UF 10% 63VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.551" (14.00mm)
Mahtuvus :
0.27µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
63V
Pinge nimiväärtus – AC :
40V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT365
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C