BFC233921474 Vishay BC Components CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC233921474
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Hinnangud :
AEC-Q200, X2
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.650" (16.50mm)
Mahtuvus :
0.47µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
310V
Rakendused :
Automotive; EMI, RFI Suppression
seeria :
MKP339
Suurus/Mõõdud :
1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C