BFC233918153 Vishay BC Components CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC233918153
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
AEC-Q200, X2
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.354" (9.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.015µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
310V
Rakendused :
Automotive; EMI, RFI Suppression
seeria :
MKP339
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C