BFC233917273 Vishay BC Components CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC233917273
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Hinnangud :
AEC-Q200, X2
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.394" (10.00mm)
Mahtuvus :
0.027µF
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
310V
Rakendused :
Automotive; EMI, RFI Suppression
seeria :
MKP339
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C