BFC230361183 Vishay BC Components CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC230361183
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.358" (9.10mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.018µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT303
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.173" W (12.50mm x 4.40mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C