V48A24C500BL Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W
Toiteallikad
Tootja number:
V48A24C500BL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
36V
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20.83A
Suurus/Mõõdud :
4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87.5%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Võimsus (vatti) :
500W