DCM3623T50M13C2T00 Vicor Corporation DC DC CONVERTER 12V 320W
Toiteallikad
Tootja number:
DCM3623T50M13C2T00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC DC CONVERTER 12V 320W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
9-DIP Module
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
2.25kV
Pinge – sisend (max) :
50V
Pinge – sisend (min) :
16V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
26.67A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VI Chip® DCM®
Suurus/Mõõdud :
1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
92.9%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C (With Derating)
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
320W