BCM384P120T800AC0 Vicor Corporation DC/DC CONVERTER 12V 800W
Toiteallikad
Tootja number:
BCM384P120T800AC0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 12V 800W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
24-DIP Module
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend (max) :
410V
Pinge – sisend (min) :
260V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
68A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VI Chip® BCM®
Suurus/Mõõdud :
2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
97.2%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C
Tüüp :
Bus Converter Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
800W