ESMH350VQT683MB80T United Chemi-Con CAP ALUM 68000UF 20% 35V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
ESMH350VQT683MB80T
Kirjeldus:
CAP ALUM 68000UF 20% 35V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
8 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.228" (82.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
68000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
13.9536A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
12.92A @ 120Hz
seeria :
SMH
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C