ERWF451LGC152MC96M United Chemi-Con CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
ERWF451LGC152MC96M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.882" (22.40mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.780" (96.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
8.82A @ 3kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
6.3A @ 120Hz
seeria :
RWF
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C