EMZA160ADA470ME61G United Chemi-Con CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMZA160ADA470ME61G
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.228" (5.80mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
160mA @ 100kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
64mA @ 120Hz
seeria :
Alchip™- MZA
Suurus/Mõõdud :
0.197" Dia (5.00mm)
Takistus :
700 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C