EMVL500ADA2R2MD60G United Chemi-Con CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMVL500ADA2R2MD60G
Kirjeldus:
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.236" (6.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
2.2µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
16.5mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
11mA @ 120Hz
seeria :
Alchip™- MVL
Suurus/Mõõdud :
0.157" Dia (4.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C