EMVE500ADA330MF80G United Chemi-Con CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EMVE500ADA330MF80G
Kirjeldus:
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.303" (7.70mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
33µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
65mA @ 120Hz
seeria :
Alchip™- MVE
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C