ELXM451VSN331MA45S United Chemi-Con CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
ELXM451VSN331MA45S
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
7000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
330µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.288A @ 50kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.6A @ 120Hz
seeria :
LXM
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C