EKMW401VSN471MQ45S United Chemi-Con CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
EKMW401VSN471MQ45S
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.870" (47.50mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.6741A @ 50kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.87A @ 120Hz
seeria :
KMW
Suurus/Mõõdud :
1.000" Dia (25.40mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C