EKMT451VSN331MR45S United Chemi-Con CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
EKMT451VSN331MR45S
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.870" (47.50mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
330µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.146A @ 50kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.2A @ 120Hz
seeria :
KMT
Suurus/Mõõdud :
1.181" Dia (30.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C