EKMM451VRT681MB50T United Chemi-Con CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
EKMM451VRT681MB50T
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
680µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Pinge – nimiväärtus :
450V
seeria :
KMM
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C