EKMH160VQT333MB25T United Chemi-Con CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
EKMH160VQT333MB25T
Kirjeldus:
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
27 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
33000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.9312A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
3.64A @ 120Hz
seeria :
KMH
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C