E92F421VNT102MC50T United Chemi-Con CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
E92F421VNT102MC50T
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
93 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.067" (52.50mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
420V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
8.008A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.6A @ 120Hz
seeria :
U92F
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C