E92F401VND102MA80T United Chemi-Con CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
E92F401VND102MA80T
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
88 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.248" (82.50mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
8.437A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.9A @ 120Hz
seeria :
U92F
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C