E36D630HPN223MAA5M United Chemi-Con CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D630HPN223MAA5M
Kirjeldus:
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
13.2 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
22000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
63V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.508A @ 3kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
8.22A @ 120Hz
seeria :
U36D
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C