E36D630HPN123MC48M United Chemi-Con CAP ALUM 12000UF 20% 63V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D630HPN123MC48M
Kirjeldus:
CAP ALUM 12000UF 20% 63V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
25.2 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.875" (22.22mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.875" (47.63mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
12000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
63V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
7.336A @ 3kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.24A @ 120Hz
seeria :
U36D
Suurus/Mõõdud :
2.000" Dia (50.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C