E36D501HPN221TA67M United Chemi-Con CAP ALUM 220UF 500V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D501HPN221TA67M
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 500V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.739 Ohm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.625" (66.68mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
220µF
Pinge – nimiväärtus :
500V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.4A @ 3kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C