E36D500LPN333MAA5M United Chemi-Con CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D500LPN333MAA5M
Kirjeldus:
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
12.1 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
33000µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.998A @ 3kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
8.57A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C