E36D451LPN861TEA5N United Chemi-Con CAP ALUM 860UF 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D451LPN861TEA5N
Kirjeldus:
CAP ALUM 860UF 450V SCREW
Juhtmete vahe :
1.250" (31.75mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
860µF
Pinge – nimiväärtus :
450V
Suurus/Mõõdud :
3.000" Dia (76.20mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C