E36D451LPN222TDA5M United Chemi-Con CAP ALUM 2200UF 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D451LPN222TDA5M
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 450V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
114.5 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.126" (28.60mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2200µF
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
9.604A @ 3kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
6.86A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.500" Dia (63.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C