E36D451LPN142TDE3M United Chemi-Con CAP ALUM 1400UF 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D451LPN142TDE3M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1400UF 450V SCREW
Juhtmete vahe :
1.126" (28.60mm)
Kõrgus – istuv (max) :
5.625" (142.88mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1400µF
Pinge – nimiväärtus :
450V
Suurus/Mõõdud :
2.500" Dia (63.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C