E36D400LPN763UEE3M United Chemi-Con CAP ALUM 76000UF 40V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D400LPN763UEE3M
Kirjeldus:
CAP ALUM 76000UF 40V SCREW
Juhtmete vahe :
1.250" (31.75mm)
Kõrgus – istuv (max) :
5.625" (142.88mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
76000µF
Pinge – nimiväärtus :
40V
Suurus/Mõõdud :
3.000" Dia (76.20mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C