E36D350LPN273TC67N United Chemi-Con CAP ALUM 27000UF 35V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D350LPN273TC67N
Kirjeldus:
CAP ALUM 27000UF 35V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.875" (22.22mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.625" (66.68mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
27000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
U36D
Suurus/Mõõdud :
2.000" Dia (50.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C