E36D201HPN152MC48M United Chemi-Con CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D201HPN152MC48M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
97.1 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.875" (22.22mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.875" (47.63mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
200V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
4.466A @ 3kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
3.19A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.000" Dia (50.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C