E36D161LPN392MAA5M United Chemi-Con CAP ALUM 3900UF 20% 160V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D161LPN392MAA5M
Kirjeldus:
CAP ALUM 3900UF 20% 160V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
43.6 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3900µF
Pinge – nimiväärtus :
160V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
8.162A @ 3kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
5.83A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C