E36D160LPN823TC67N United Chemi-Con CAP ALUM 82000UF 16V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E36D160LPN823TC67N
Kirjeldus:
CAP ALUM 82000UF 16V SCREW
Juhtmete vahe :
0.875" (22.22mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.625" (66.68mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
82000µF
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
2.000" Dia (50.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C