E32D101HPN682UEE3N United Chemi-Con CAP ALUM 6800UF 100V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
E32D101HPN682UEE3N
Kirjeldus:
CAP ALUM 6800UF 100V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.250" (31.75mm)
Kõrgus – istuv (max) :
5.625" (142.88mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
6800µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
U32D
Suurus/Mõõdud :
3.000" Dia (76.20mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C