SN74LVC1G32DRY2 Texas Instruments IC GATE OR 1CH 2-INP 6-SON
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
SN74LVC1G32DRY2
Kirjeldus:
IC GATE OR 1CH 2-INP 6-SON
Loogika tase – kõrge :
1.7 V ~ 2 V
Loogika tase – madal :
0.7 V ~ 0.8 V
Loogika tüüp :
OR Gate
Maksimaalne levimisviivitus @ V, Max CL :
4ns @ 5V, 50pF
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
6-UFDFN
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
1.65 V ~ 5.5 V
Praegune – vaikne (maksimaalne) :
seeria :
74LVC
Sisendite arv :
2
Tarnija seadmepakett :
6-SON (1.45x1)
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C
Vool – väljund kõrge, madal :
32mA, 32mA
Vooluahelate arv :
1
Laos
47,985
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
SN74LVC1G32DRY2 Konkurentsivõimelised hinnad
SN74LVC1G32DRY2 Iseärasused
SN74LVC1G32DRY2 is produced by Texas Instruments, belongs to Loogika - väravad ja inverterid.
SN74LVC1G32DRY2 Toote üksikasjad
SN74LVC1G32DRY2, mida pakub Texas Instruments, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC SN74LVC1G32DRY2 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
SN74LVC1G32DRY2 FAQ
1. What is the operating voltage range of the SN74LVC1G32DRY2?
The operating voltage range of the SN74LVC1G32DRY2 is 1.65 V to 5.5 V.
2. What is the maximum input current of the SN74LVC1G32DRY2?
The maximum input current of the SN74LVC1G32DRY2 is ±50 mA.
3. What is the maximum propagation delay of the SN74LVC1G32DRY2?
The maximum propagation delay of the SN74LVC1G32DRY2 is 4.1 ns.
4. What is the maximum quiescent current of the SN74LVC1G32DRY2?
The maximum quiescent current of the SN74LVC1G32DRY2 is 1 µA.
5. What is the package type of the SN74LVC1G32DRY2?
The package type of the SN74LVC1G32DRY2 is SON-6.
6. What is the maximum operating temperature of the SN74LVC1G32DRY2?
The maximum operating temperature of the SN74LVC1G32DRY2 is 125°C.
7. What is the input capacitance of the SN74LVC1G32DRY2?
The input capacitance of the SN74LVC1G32DRY2 is 3 pF.
8. What is the output drive capability of the SN74LVC1G32DRY2?
The output drive capability of the SN74LVC1G32DRY2 is ±24 mA.