SN74LVC1G32DRLRG4 Texas Instruments IC GATE OR 1CH 2-INP SOT-5
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
SN74LVC1G32DRLRG4
Kirjeldus:
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT-5
Loogika tase – kõrge :
1.7 V ~ 2 V
Loogika tase – madal :
0.7 V ~ 0.8 V
Loogika tüüp :
OR Gate
Maksimaalne levimisviivitus @ V, Max CL :
4ns @ 5V, 50pF
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOT-553
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
1.65 V ~ 5.5 V
Praegune – vaikne (maksimaalne) :
10µA
seeria :
74LVC
Sisendite arv :
2
Tarnija seadmepakett :
SOT-5
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C
Vool – väljund kõrge, madal :
32mA, 32mA