SN74F27N Texas Instruments IC GATE NOR 3CH 3-INP 14-DIP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
SN74F27N
Kirjeldus:
IC GATE NOR 3CH 3-INP 14-DIP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Loogika tase – kõrge :
2V
Loogika tase – madal :
0.8V
Loogika tüüp :
NOR Gate
Maksimaalne levimisviivitus @ V, Max CL :
5ns @ 5V, 50pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
14-DIP (0.300", 7.62mm)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
Praegune – vaikne (maksimaalne) :
seeria :
74F
Sisendite arv :
3
Tarnija seadmepakett :
14-PDIP
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C
Vool – väljund kõrge, madal :
1mA, 20mA
Vooluahelate arv :
3
Laos
27,919
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
SN74F27N Konkurentsivõimelised hinnad
SN74F27N Iseärasused
SN74F27N is produced by Texas Instruments, belongs to Loogika - väravad ja inverterid.
SN74F27N Toote üksikasjad
SN74F27N – Loogika - väravad ja inverterid disainitud puhvervõimendid ja toodetud Texas Instruments.
SN74F27N, mida pakub Texas Instruments, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC SN74F27N on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
SN74F27N FAQ
1. What is the maximum operating temperature for the SN74F27N integrated circuit?
The maximum operating temperature for the SN74F27N integrated circuit is 125°C.
2. What is the typical input voltage range for the SN74F27N?
The typical input voltage range for the SN74F27N is 0V to 5.5V.