LMZ14203EXTTZE/NOPB Texas Instruments IC BUCK SYNC ADJ 3A TO-PMOD-7
Toiteallikad
Tootja number:
LMZ14203EXTTZE/NOPB
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC BUCK SYNC ADJ 3A TO-PMOD-7
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
OTP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
TO-PMOD-7, Power Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
42V
Pinge – sisend (min) :
6V
Pinge – väljund 1 :
0.8 ~ 6 V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
SIMPLE SWITCHER®
Suurus/Mõõdud :
0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C