LM3S9B90-IBZ80-C1 Texas Instruments IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
LM3S9B90-IBZ80-C1
Kirjeldus:
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
I/O arv :
60
Kiirus :
80MHz
Pakend/ümbris :
108-LFBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide (Vcc/Vdd) :
1.235 V ~ 1.365 V
Programmi mälu suurus :
256KB (256K x 8)
RAM-i suurus :
96K x 8
Tarnija seadmepakett :
108-BGA (10x10)
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)