LM3S9792-IQC80-C1T Texas Instruments IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
LM3S9792-IQC80-C1T
Kirjeldus:
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
I/O arv :
65
Kiirus :
80MHz
Pakend/ümbris :
100-LQFP
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide (Vcc/Vdd) :
1.235 V ~ 1.365 V
Programmi mälu suurus :
128KB (128K x 8)
RAM-i suurus :
64K x 8
Tarnija seadmepakett :
100-LQFP (14x14)
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)